kabelbrunnsringar

Kabelbrunnar och slingbrunnar används för skarvning av signalkabel och optokabel intill kabelrännor.

Brunnen sätts ihop av flera ringar till önskad höjd.

ProduktÖppning dBygghöjdVikt kg
Slingbrunn600600100
Brunnsring600300105
Brunnsring600600210
Brunnsring6001000340
Brunnsring900200120
Brunnsring900300170
Brunnsring900600330
Brunnsring1000200125
Brunnsring1000300175
Brunnsring1000600380
Brunnsring1200300255
Brunnsring1200600510
Brunnsring1200800700
Brunnsring1500300375
Brunnsring1500750900
AnborrningØ 110 PVC
AnborrningØ 160 PVC

Offert/Produktförfrågan

Artikelnr. saknas
Kategorier:

Allmänna frågor

Produktfrågor

Mer information: